O nás


 

 

METEOR CAR byl založen v roce 1995 a oslaví letos v květnu 27 let od svého vzniku!

Meteor Car po celou dobu své existence patří k nejlepším prodejcům a servisům. Disponuje nejmodernější diagnostikou a vybavením na úrovni EU. Má kádr odborně vyškolených a zkušených pracovníků.

Zvítězili jsme v nezávislém hodnocení AWARDS. Hodnocení spočívá v oslovení většího počtu klientů autorizovaných prodejců a servisů internetovými dotazníky spokojenosti.

Z každého státu světa byl jediný zástupce (ten nejlepší) pozván generálním ředitelem továrny CITROËN panem Fréderic Banzetem k předání této ceny. Za Meteor Car převzal tuto cenu (Citroën, vášeň pro klienta) majitel firmy Ing. Ivo Hrbáček.

                                                                                                                   METEOR CAR nabízí širokou paletu služeb

Nově Vám můžeme vozidla nabídnout na operativní leasing. Vyberete si požadovaný rozsah služeb, platíte měsíčně přijatelnou částku, kupujete jen palivo a o více se nestaráte.

PRODEJa financování: Prodáváme nová vozidla, předváděcí a referentské vozidla, ojeté vozy. K tomu nabízíme velmi výhodné financování na 1 až 7 let s akontací již od 0%. Úvěry a leasingy zprostředkovává společnost PSA Finance ČR, Essox, SAutoleasing, aj. 

PROTIÚČTY:  Váš starý vůz libovolné značky vykoupíme na protiúčet za jeho tržní cenu a k tomu u nás můžete získat navíc výkupní bonus až 45.000 Kč dle typu vybraného nového vozidla.

POJIŠTĚNÍ: Vaše nové nebo libovolné staré auto nejvýhodněji pojistíme u renomovaných pojišťoven ALLIANZ, KOOPERATIVA nebo Česká pojišťovna.

Váš bonus za bezeškodní průběh  umíme předat i na další vozidla Vašich rodinných příslušníků. Navíc Vám přidáme bonusy 20% sleva k novému vozidlu, 10 až 30% obchodní slevu, 5% slevu za propojištěnost a další výhody. Umíme udělat exkluzívně výhodnou pojistku s nejnižší spoluúčastí a nejvyššími výhodami. A cena? Za povinné ručení + havarijní pojištění včetně krádeže a živlu, pojištění všech skel, GAP pojištění a dalších super služeb zaplatíte jen o něco málo více, než je běžná cena povinného ručení. Takto Vám můžeme pojistit jakékoliv vozidlo vašich známých, firem i rodinných příslušníků

Info o pojištění na tel. čísle:  777 071 072

SERVIS,  PŘESTAVBY,  PNEUSERVIS, KLIMATIZACE:  Nabízíme mechanické práce, opravy po havárii, karosářské a lakýrnické práce, laserovou 3D geometrii, přestavby vozidel pro potravinářské účely, speciální užitkové přestavby a přestavby pro tělesně postižené ZTP a ZTP/P. Montujeme, opravujeme a čistíme klimatizace.

Jsme autorizovaný servis pro CITROËN,  SUZUKI a AIXAM  a dále nezávislý servis pro ostatní značky. 


Fréderic Banzet a já

Citroën - vášeň pro klienta